produkt
COIL PC&TV DANCE MAT 2011 II - TANEČNÍ PODLOŽKA PC/TV (C0003)

COIL PC&TV DANCE MAT 2011 II - TANEČNÍ PODLOŽKA PC/TV (C0003)

 

Možnost připojení k počítači nebo k TV - zabudovaná hra. Nejnovější vydání TANEČNÍ PODLOŽKY - model 2011 spolu s hrou STEPMANIA COILMIX, celkově v češtině. Obsahuje více než 500 písniček a barevný český návod pro obsluhu.

 

U počítače sedí starší brácha? Teď už to není problém, protože nejnovější podložku COIL je možno spustit jak s počítačem, tak s TV.

 

ÚŽASNÁ ZÁBAVA PRO MALÉ I VELKÉ!

Taneční podložky jsou oblíbenou hrou asijské mládeže, která dobyla také Ameriku a Evropu. Zaručujeme zábavu pro celou rodinu - super zábava pro děti, mámino spalování kalorií a relaxační cvičení pro tátu :)

 

Společně s velkou krabičkou BOX získáte obrovskou taneční podložku, 2,5metrový připojovací kabel a plnou verzi hry: Stepmania COILMIX DVD CZ. Set obsahuje více než 500 písní s různou úrovní obtížností. Následuj symboly na obrazovce a ve skutečnosti tanči!

Více než stovka skladeb z mnoha tisíců dostupných na internetu, které fungují bezprostředně s hrou! Všechny skladby jsou ideálně synchronizovány s objevujícími se šipkami, a vytvářejí tak neopakovatelný celek! Zpomalování tempa, natahování, skippery - vše toto je zde!

 

Během skladby dodržuj styl, ať už kvůli zábavě nebo za účelem rozvoje svých tanečních schopností! Čím lépe tančíš, tím lepších výsledků dosahuješ. Vytvoř soutěž se známými, použij taneční COMBOSY a ukaž, kdo je králem parketu!

 

Stepmania obsahuje mnoho úrovní a dva zcela odlišné styly. Povrch podložky má protiskluzovou úpravu!

 

Spousta zábavy a zadostiučinění poskytuje prostor pro hru několika osob, včetně dvou hráčů současně (při spojení dvou podložek) - hra vytváří svého druhu soutěž mezi těmito osobami!

 

 Nejnovější verze DELUXE umožňuje zmáčknout několik šipek najednou!

 

TANEČNÍ PODLOŽKA:

 Verze DELUXE z vysoce jakostního materiálu a s velkými rozměry

 Vysoce jakostní materiál, protiskluzová úprava

 2,5metrový přívodní USB kabel, jako v jiných výrobcích nedochází k blokování po zmáčknutí dvou šipek najednou

 8+2 směrový snímač

 Dodatečně tlačítka ESC a SPACE!

 Kompatibilní s mnoha hrami jako Stepmania, Pump It Up, Into the Groove, DDR PC

 K podložce je připojená Stepmania COILMIX DVD CZ.

 

POŽADAVKY:

 Pentium 233Mhz nebo lepší